Plavby Carnival s CK Orbis Link - Proč právě plavby Carnival?
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival O Carnivalu Proč právě plavby Carnival?

Proč právě plavby Carnival?

Proč plout právě s Carnival Cruise Lines? A co vás čeká na palubách lodí této flotily? Užijte si skvělé zážitky, výbornou gastronomii, velkolepou zábavu, poznejte lákavé destinace, plujte s Carnivalem!

 

PROČ CARNIVAL?

Protože mají rádi zábavu stejně jako vy! Flotila lodí nese přídomek FUN SHIPS a tak to skutečně je. Každá z 24 lodí nabízí spoustu skvělých aktivit pro jakoukoli skupinu, pár, rodinu. Posádka je připravena zajistit, abyste se mohli bavit každou minutu, kterou strávíte na palubě. Ať hledáte odpočinek, někoho s kým se můžete zasmát nebo se celý den chcete vozit na toboganu, plavba s námi je pro vás perfektní volba. Nejlepší ovšem je, že skvělý servis nabízený za vynikající cenu. Oslavte třeba narozeniny, rodinný sraz nebo výročí na palubě Carnivalu. Mezinárodní vody jsou vždy zajímavé a plné zábavných aktivit.

 

PERFEKTNÍ MÍSTA PRO ODPOČINEK A ZÁBAVU

 

Unikátní zážitek

Nezáleží na tom, kolik je vám let nebo co si představujete pod slovem zábava. Na lodích Carnivalu mají vždycky co nabídnout. Chcete si odpočinout? Jinde se lépe neuvolníte. Chcete zažít aktivní dovolenou? Spousta aktivit zaručeně obnoví vaše síly. Jedete na dovolenou s dětmi? Zábava pro děti všech věkových kategorií je nevyčerpatelná. Dokonalou relaxaci a špičkovou péči si dopřejte ve wellness areálech se saunami, vířivkami a celou škálou masáží a příjemných ošetření.

 

Výborná jídla a pohodlné kajuty

Představte si, jak je krásné dostat snídani, oběd a večeři v prvotřídní kvalitě. A každé místo, kde byste zasedli k jídlu, by mělo nádherný výhled na moře. K tomu bezplatná čtyřiadvacetihodinová kajutová služba. To vám nenabídne žádný hotel. Kajuty na lodích Carnival jsou pohodlné a svou velikostí často převyšují konkurenci. Ať se jedná o vnitřní kajutu, kajutu s výhledem na moře, kajutu s balkonem, apartmá nebo penthouse, Carnival pro vás vždycky má kajutu, která vyhovuje vašim požadavkům i rozpočtu. A abyste byli blízko rodině či přátelům, většina lodí nabízí také propojené kajuty.

 

Velkolepá zábava

Vaše plavba nabízí velkolepou show ve skvělých sálech, kde neexistují horší místa k sezení. To samé platí pro hudbu, komedie a filmy v kině Seaside. Skvělá zábava a přitom žádné vstupné, žádné poplatky. Program pro děti všech věkových kategorií a skvělá zpráva pro všechny rodiče: Můžete si užívat svoje dospělácké zábavy a školený personál vám zatím dohlédne na děti. Užijete si vy, užijí si vaše děti a nebude to stát nic navíc. Ty nejlákavější destinace a To, že ušetříte, je jen jedna z mnoha výhod plavby pod vlajkou zábavy. K dalším patří i skutečnost, že se podíváte hned na několik opravdu vzrušujících míst a že každý slunečný den a každou noc plnou hvězd si užijete po svém. Kufry přitom vybalujete jen jednou.

 

Lákavé destinace

Stěžejní destinací, kde má Carnival stěží konkurenci, je Karibik v širším slova smyslu, zahrnující též oblast Mexického zálivu, Kajmanské ostrovy, Bahamy a Bermudy. Lodě Carnival Cruise Lines zde vyplouvají z Miami, Fort Lauderdale, New Orleans, Galvestonu, Charlestonu, portorického San Juan a během okružní plavby jsou pak na řadě ty nejkrásnější a nejzajímavější přístavy. Přímo v Karibiku to je 35 přístavů, z nichž se velké pozornosti těší Ocho Rios na Jamajce, Barbados, mexický Cozumel. V oblasti Baham nabízí 5 přístavů a připlouvá k bermudskému King´s Wharf.
Možná ale nevíte, že Carnival nabízí i plavby na Havajské ostrovy, Aljašku, v oblasti Kanada a Nové Anglie, západ USA a Mexická riviéra a Austrálie. A každá trasa zaručuje nádherné zážitky za výborné ceny. Více zábavy na pevnině Všichni vědí, že o zábavu na palubě našich lodí není nikdy nouze. Jak ale nejlíp využít čas, který je vám k dispozici v přístavech? K obohacení a zpestření vaší plavby nabízíme fakultativní výlety, od odpočinkových přes sportovní až po ty určené pro nejnáročnější. A nejlepší na tom je, že si je můžete předem rezervovat po internetu.

 

Rozšíření flotily a její renovace

Carnival Cruise lines neusíná na vařínech a dělá vše pro to aby obstáli ve stále tvrdší konkurenci. Starší lodě flotily jsou proto postupně renovované tak, aby klienti dostali na každé z lodí stejný standard služeb.
K rozšíření flotily dojde na jaře 2016, kdy bude dokončená nejnovější loď flotily Carnival Vista.

 

Aktualizováno prosinec 2014.