Plavby Carnival s CK Orbis Link - Destinace - Havaj
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Carnival Destinace Havaj

Okružní plavby Havaj a Polynésie

Plavby k Havajským ostrovům přenesou do ráje jak milovníky dobrodružství, tak relaxace. Souostroví nabízí mnoho možností vyžití na souši i na moři včetně jízdy na koních, pěší turistiky, mnoha golfových hřišť, výletů helikoptérou, šnorchlování, potápění, pozorování velryb, rybaření a samozřejmě surfování. Oblíbená dovolenková destinace Američanů se může pochlubit vysoce rozvinutou turistickou infrastrukturou, která v kombinaci s kouzelnými přírodními kouty vytváří z Havaje špičkový turistický cíl.

 

Oahu Hanauma bay

 

Zajímavá místa

Mezi místa, navštěvovaná na plavbách k Havajským ostrovům, patří druhá největší havajská metropole Hilo, malebné město s viktoriánskými domy s výhledem na zátoku s japonskými zahradami Yedo a tropickým pralesem s vodopády Akaka. 
Město Kona na západním pobřeží je unikátní výskytem makadamových ořechů a jedinečné kávy. Pobřeží je tvořené černou lávou a je ideální pro rybaření, šnorchlování a potápění. Za návštěvu stojí také první křesťanský kostel na Havaji a královský palác Hulihee se sbírkou královských starožitností.
Přístav Kauai leží na ostrově Nawiliwili, který je nejzelenější a jeho krajina v sobě skrývá dramatický náboj. Přesvěčte se o tom při návštěvě kaňonu Waimea nebo úchvatného pobřeží Na Pali Coast. Bílé pláže Lihue vás nepochybně zkálají ke koupání a vodním sportům.
Pulzující Honolulu se světoznámou pláží Waikiki na ostrově O'ahu patří k turisticky nejnavštěvovanějším místům Havaje. Kontrast moderní výškových budov na pozadí tropické přírody a vulkanického pohoří bude možná pro mnohé šokující. Mnoho zajímavostí o havajské kultuře poskytuje skanzen a muzeum Polynesian Cultural Center. Milovníky vojenství a historie bude lákat USS Arizona Memorial, věnující se zesnulým v Pearl Harbor. 
Čarokrásnou přírodu, malebné pláže, vyprahlá vulkanická pole i bujný deštný prales vytvářejí obraz ostrova Maui. Vynechat byste neměli výlet k největšímu spícímu vulkánu Haleakala, jehož kráter na ploše 12 x 4 km je hluboký 915 m.   

 

Fakultativní výlety na Havajských ostrovech

Na ostrovech máte možnost absolvovat z přístavů mnoho nejrůznějších fakultativních výletů. Aktuální nabídku výletů naleznete na stránkách Carnival, kde je možné i provést jejich rezervaci. Výlety je dále možné zakoupit přímo na palubě lodi.

 

Mezi nejatraktivnější výlety na Havaji patří:

 

Výlety za památkami a poznáním:
> Kaňon Waimea na ostrově Kauai
> Za kulinářskými zážitky Havaje z Kony
> Kávovníkové plantáže Kony, zpracování kávy a macadamiových ořechů
> Farma na mořské koníky v Koně, interaktivní
> Pearl Harbor, návštěva památníků
> Skanzen a muzeum Polynesian Cultural Center na Oahu
> Po řece Wailua River s procházkou k vodopádu Opaeka'a, havajská hudba a tanec hula

 

Relaxace a zábava:
> Nejkrásnější vodopády na Hilo, s koupáním
> Přírodní tobogány Hanamaulu Ditch, zábava na velkých nafukovacích kruzích
> Prosklenou ponorkou za podmořskými krásami
> Havajský večer na pláži, party s tradičním havajským tancem

 

Výlety se sportováním a adrenalinovými zážitky:
> Visutá lanovka Zip Line na ostrově Hilo
> Vyhlídkový let helikoptérou nad vulkány
> Plavání s delfíny
>  Na kajaku po řece Hule'ia k vodopádům, skrytým v tropické přírodě

 

 

Carnival_mapa Havaj

 

Sezóna plaveb

Plavby na Havaj můžete absolvovat na lodích Carnival od podzimu do jara. Delší plavby v trvání 12 - 15 dní začínají v kalifornském Los Angeles.
Ojedinělé jsou poziční plavby z / na Havajské ostrovy při přeplavbách z kanadského Vancouveru. Takovou plavbu vám rádi nabídneme na vyžádání.

 

 Plavby

Nebyly nalezeny žádné plavby.