Plavby Carnival s CK Orbis Link - Destinace - Karibik
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival Destinace Karibik

Okružní plavby Karibikem, Bahamy, Bermudy

Okružní plavby východním a jižním Karibikem nabízí poznání těch nejkrásnějších tropických ostrovů světa, od směsi francouzské a nizozemské kultury na St. Maarten, prvotřídního potápění a šnorchlování na ostrově Sv. Tomáše, lesů plných tropického zvířectva na Dominice, barevných přímořských vesnic na Barbadosu po bílé písečné pláže na Arubě. Dech beroucí vodopády, okouzlující pláže, bujné pralesy a vzrušující noční život, to jsou jen některé ze zážitků, které nabízí plavby západním Karibikem. Relaxujte na klidných plážích s bílým pískem, zaplavte si s rejnoky, vydejte na koni po stopách starobylých mayských kultur nebo si užívejte na dlouhých bílých plážích Mexické riviéry.

Karibské ostrovy, Bahamy a Bermudy jsou hlavní a stěžejní destinací společnosti Carnival. Nabídka plaveb do této oblasti je bezkonkurenčně největší co do počtu navštívených míst i co počtu plaveb, které se nabízejí v délkách od 3 po 15 dní. Lodě Carnival připlouvají v této oblasti do celkem 30 přístavů.

 

grand turk beach

 

Nejatraktivnější místa

Ostrovní ráje okouzlují Evropany díky kouzelným plážím, bujné tropické vegetaci a bezstarostnému a pohodovému životnímu stylu. Karibik, Bahamy, Bermudy se staly velice oblíbenými dovolenkovými cíly a díky tomu má většina ostrovů skvěle rozvinutou turistickou infrastrukturu a návštěvník zde nalzene vše, co potřebuje pro svoji pohodovou dovolenou s lenošením i sportováním na pláži či poznáváním krásné přírody a kultury.

Pokud milujete starobylé kultury a toužíte poznat mayskou kulturu, pak si přijdete na své na Costa Maya. Uprostřed tropického pralesa leží čtyřhektarová lokalita Chacchoben s kláštery a hlavní pyramidou. Ruiny v Tulumu se nacházení na strmém útesu a jsou obehnány zbytky obranných zdí. Rozlehlý areál je přístupný s místním průvodcem, který vám vysvětlí historické souvislosti a ukáže úchvatné nástěnné malby. Z přístavu Belize jsou dostupné mayské památky v Altun Ha. Oblast s 3 náměstími a 13 budovami bývala živým obchodním centrem Mayů. Návštěvník, který vystoupá na Hlavní pyramidu, bude odměněn nádherným výhledem na okolní krajinu. Celodenní výlet z přístavu Progreso vás zavede k nejvýznamnějším archeologickým lokalitám Střední Ameriky, do Chichén-Itzá. Obdivovat můžete pyramidu Kukulcán, chrámy i observatoř.

Celá karibská oblast je proslavená kvalitním rumem, který se pálí z cukrové třtiny. Ukázkové palírny a muzea naleznete téměř na každém ostrově. Aby byl zážitek a poznání dokonalé, musíte ochutnat některý z místních proslavených koktejlů.

Mnoho ostrovů se stalo oblíbeným místem surfařů a vyznavačů dalších vodních sportů. Na úchvatný podmořský svět korálových ostrovů se mohou podívat i nezkušení plavci při šnorchlování, zkušení se mohou ponořit za barevnou krásou během potápění. Obě možnosti jsou nabízené na téměř všech karibských zastaveních. Jedinečným zážitkem je také plavání s delfíny nebo rejnoky (trnuchami).

 

Pozůstatky koloniální slávy naleznete v Santo Domingo v Dominikánské republice, na Jamajce, na Martinique, v Antigue, v portorickém San Juanu.

 

Společnost Carnival vlastní svůj privátní ostrov, který je přístupný pouze hostům plaveb. Ostrov Half Moon Cay leží na Bahamách a je ideálním místem vysněného pobytu na úchvatných plážích a koupání v krystalově průhledné vodě. Den můžete prožít však i aktivně při odhalováním tajů ostrova a jeho pobřeží.

 

 

St. Lucia

 

Fakultativní výlety v Karibiku

Během plavby Karibikem, oblastí Baham a Bermud máte možnost absolvovat z přístavů mnoho nejrůznějších fakultativních výletů. Aktuální nabídku výletů naleznete na stránkách Carnival, kde je možné i provést jejich rezervaci. Výlety je dále možné zakoupit přímo na palubě lodi.

Mezi nejatraktivnější výlety v Karibiku patří:

 

Výlety za historií, poznáním a památkami:
> Historické památky Santo Dominga, muzeum otroctví, Domonikánská republika
> Pevnost Old San Juan v Portoriku
> Ostrov St. Maarten na harley
> Koloniální památky na ostrově ST. Thomas
> Ostrov St. Kitts z historického vláčku
> Okružní jízda Belize a mayské památky v Altun Ha
> Mayské památky v Tulum

 

Relaxace na pláži, koupání:
> Bayahibe ( z La Romana)
> Half Moon Cay - s možností pronájmu plážové chaty
> Irie Mon Beach Party na Jamajce 
> Pláž Magen’s Bay na St. Thomas a panoramatická jízda krajinou
> Rychločlunem z Tortoly na pláže ostrova Jost Van Dyke
> Lachtaní show a koupání na Chankanaab Beach poblíž Cozumelu

 

 

Dobrodružství na moři a pod vodní hladinou:
> Katamaránem kolem pobřeží Jamajky
> Dobrodružství s trnuchou (druh rejnoka) na Half Moon Cay (interaktivní)
> Pozorování delfínů a velryb (na mnoha místech)
> Mořský rybolov na Svaté Lucii
> Na plachetnici koem Panenských ostrovů
> Šnorchlování, potápění (na mnoha místech)
> Stand Up Paddleboarding v zátokách St. Kitts
> Historickou pirátkou lodí ve vodách ostrova Barbados
> Výlet na člunu s proskleným dnem (na mnoha místech)
> King's Wharf: akvárium, piknik na pláži a jeskyně Crystal Caves

 

 

Ekologické a sportovní výlety:
> Plavání s delfíny (na mnoha místech)
> Vyjížďky na koních (na mnoha místech)
> Visuté lanovky Zip Line (na mnoha ostrovech)
> Vyjížďka na sagway ostrovem Svatá Lucie
> Dobrodružství na kajaku (na mnoha ostrovech)
> Jeskyně Harrison´S Cave na Barbadu

 

 

Carnival mapa Karibiku

 

Sezóna plaveb po Karibiku, Bahamách a Bermudách

Plavby v této destinaci se pořádají celoročně, nejvyšší sezóna je od prosince do počátku května. Vybírat můžete z plavbe různých délek, od kratších na 3 - 5 nocí, přes klasické týdenní po plavby dlouhé v trvání 10 - 15 dní. Je možné také spojit dva okruhy do jedné plavby.

Plavby Karibikem a podél Mexické riviéry vyplouvají z přístavů Miami, Fort Lauderdale, dále pak z přístavů Tampa, Galveston, Charleston, New Orleans, Port Canaveral, Jacksonville, Bartimore, Norfolk a ostrovů San Juan (Portoriko), Barbados. Delší plavu je možné začít také v New Yorku.
Z Evropy lze získat cenově příznivé letenky do Miami či Fort Lauderdale.

 

 Plavby


nalezeno zájezdů: 105

Carnival Magic - Kajmany, Belize, Mexiko (z Miami)

Carnival Magic - Kajmany, Belize, Mexiko (z Miami)

8-denní plavba do schránky
Na větší velké výletní lodi Carnival Magic to žije především na horních otevřených palubách. Bazény, tobogány a dlouhou atrakce Twister i vzdušné lanové centrum jsou místy, odkud se bude ozývat radostný výskot. Klid najdete v zóně Serenity, hýčkaní různými…
Carnival Conquest - Západní Karibik 5denní (z Miami)

Carnival Conquest - Západní Karibik 5denní (z Miami)

5-denní plavba do schránky
Carnival Conquest je plovoucí resort, který na vás zapůsobí výzdobou, oslavující slavné impresionisty jako Degase, Moneta či Van Gogha a lehce si získá vaše srdce. Na horní, otevřené palubě, je vodní skluzavka 60 m dlouhá se 2 bazény, několika vířivkami…
Další stránky: « první 123 poslední » Počet plaveb: 105