Plavby Carnival s CK Orbis Link - O nás
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival O nás

O nás

Cestovní kancelář Orbis Link se specializuje na prodej okružních plaveb ve Středomoří, Karibiku a dalších destinací po celém světě. Byli jsme mezi prvními, kteří představili tento báječný způsob dovolené na českém trhu.

Poskytujeme kompletní informace k Vaší dovolené na lodi - rádi pomůžeme s výběrem plavby, dopravy do přístavu, rezervací hotelu před plavbou a dalšími informacemi, které Vám budou na před naloděním a na lodi užitečné.

Při naší práci se opíráme o osobní zkušenosti, zakládáme si na osobním přístupu, serióznosti, rychlosti a přesnosti.

VÍTEJTE NA PALUBĚ !

bubliny 3

Historie CK Orbislink 1997 - 2014
Vznik CK Orbis Link se datuje od roku 1997 kdy zakladatelé odkoupili cestovní kancelář České námořní plavby, která nabízela lodní lístky a kde byli sami zaměstnáni. Česká námořní plavba v té době prodávala své lodě, její zaměstnanci byli propouštěni a jednotlivé divize prodávány.

1997 - 2002
Od roku 1997 do roku 2002 byla činnost CK orientována převážně na prodej lodních lístků na trajekty v Evropě. Stali jsme se jedním z největších prodejců lodních lístků v České republice a to zejména na trasách Calais – Dover (kanál La Manche), Brindisi/Bari – Igoumenitsa (Itálie – Řecko), Livorno – Bastia/Olbia (pevninská Itálie a ostrov Korsika a Sardínie), Warnemünde/Rostock – Trelleborg (Německo – Švédsko) a Hirtshals – Kristiansand (Dánsko – Norsko).
V roce 1999 jsme se stali generálním zástupcem lodní společnosti Sea France, zajišťující trajektovou dopravu z Francie do Anglie na lince Calais – Dover.
Od svého založení jsme zároveň prodávali okružní plavby a to především jednotlivým zájemcům.
Zařizovali jsme pro ČT2 organizaci natáčení na lodi Queen Mary 2 lodní společnosti Cunard, jednalo se o dokument o životě slavného prvorepublikového pianisty a muzikanta Jaroslava Ježka (1997).

V roce 2002 přišly na trh levné letenky od nově založených leteckých společností s nabídkou low cost letenek do poptávaných hlavních měst a přístavů Evropy. V té době mnoho cestovatelů zvolilo kratší dopravu letadlem a obchod s lodními lístky na trajekty začal ztrácet a stagnovat. Později i v prodeji trajektových lístků došlo k zavedení tzv. plovoucích cen dle data odjezdu, stejně jako u low cost letenek.


2001 - 2004
Od roku 2001 jsme na českém trhu zastupovali řeckou společnost Festival, která nabízela okružní plavby po Středomoří. Byli jsme první cestovní kanceláří, která začala okružní plavby inzerovat v novinách a prodávat prostřednictvím sítě českých cestovních kanceláří.
V nabídce jsme měli i plavby Cunard, především plavbu přes Atlantik, z Britského Southampton do New Yorku.
V roce 2004 byla Orbis Link certifikována podle ČSN EN ISO 9001:2001.


2005 - 2007
V roce 2005 jsme získali díky realizovanému prodeji zastoupení lodní společnosti Costa Cruises pro Českou republiku o 2 roky později, i zastoupení prodeje plaveb Costa pro Slovensko. Více informací k plavbám Costa naleznete na webu www.costa.cz, který provozujeme od roku 2006.

Od roku 2007 zastupujeme italskou lodní společnost MSC, nabízející plavby ve Středomoří, severní Evropě, Karibiku a plavby z Dubaje. Tentýž rok jsme nabídku Karibiku rozšířili o plavby americké lodní společnosti Carnival a spustili webové stránky www.carnival.cz . Od roku 2008 zastupujeme i další společnost, specializující se na oblast Karibiku - lodní společnosti Royal Caribbean Cruises, která vlastní luxusní lodní společnost Celebrity Cruises a klubové luxusní lodě Azamara Club Cruises.


2008 - 2011
Od roku 2008 pravidelně pořádáme plavby s českým průvodcem a tematickým programem.
V tomto roce jsme též spustili nové webové stránky www.levneplavby.cz s nabídkou akčních plaveb.

Zajišťovali jsme plavbu lodí Costa pro finalistky "Miss Slowakia 2008". 

V roce 2009 jsme přidali do našeho portfolia lodních společností Louis Cruises, nabízející plavby ve východním Středomoří a Pullmantour, španělského provozovatele s plavbami ve Středomoří, Karibiku a Jižní Americe.


2012 - 2014
Od roku 2012 prodáváme plavby Princess Cruises, Holland America a Norwegian Cruise Line. Uvedené lodní společnosti nabízejí plavby po všech poptávaných destinací a to v kategorii 4+.

Protože v posledních letech jsme zaznamenali velký zájem o exotické destinace a luxusní plavby, přidali jsme nově do prodeje i velmi zajímavé plavby na lodi Aranui 3 po tichomořských ostrovech na poštovní lodi z Tahiti a plavby na Arktidu a a Antarktidu lodní společnosti Ocean Wide expedition.
Luxusní divizi plaveb doplňuje lodní společnost Seabourn, nabízejí plavby na jachtách do 460 osob do všech známých destinačních cílů.

V současné době máme více než 105 prodejců plaveb všech zastupujících společností.

Lodní lístky na trajekty prodáváme i nadále a to jednotlivým zájemcům i cestovním kancelářím.


Orbis Link - certifikát kvality

Systém managementu jakosti podniku Orbis Link, s.r.o. byl prověřen a uznán akreditovaným certifikačním orgánem č. 3016 Českým lodním a průmyslovým registrem, s.r.o. ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001. Certifikovaný systém managementu jakosti se vztahuje na prodej lodních lístků a zprostředkování osobní námořní přepravy, zajišťování skupinové trajektové přepravy pro cestovní kanceláře a dopravce, prodej okružních plaveb.
Datum certifikace: 25.6.2004