Plavby Carnival s CK Orbis Link - Aktivity na palubě
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Aktivity na palubě

Aktivity na palubě

Váš den na palubě lodi Carnival může být klidný a naplnění relaxací, může však být i veselý a nabitý činností a nejrůznějšími aktivitami. Koupání, opalování na horních palubách můžete prostřídat se zajímavým kurzem nebo nákupem milého dárku.

Bazény a tobogány, aquapark WaterWorks, vířivky

Pestrobarevné tubusy tobogánů se kroutí vysoko na horními palubami, vodní děla jsou v pohotovosti a kolem se rozléhá veselé kvílení dětí i dospělých. Na každé lodi Carnival naleznete na horních palubách bazén s možností krátkého plavání, dětská brouzdaliště a skluzavky. Na mnoha lodích vás pak zcela uchvátí rozlehlé aquaparky WaterWorks s mnoha atrakcemi.


Video: Aquaparky Carnival WaterWorks 

        Zdroj: You Tube, kanál Carnival

 

Klidová zóna Serenity

V oáza klidu a relaxace "Serenity" zní jen tichá relaxační hudba, k dispozici jsou lehátka na slunci i ve stínu. Ideální místo pro meditování, pozorování oceánu, čtení i slastné spočinutí ve vířivce. Vychutnat si můžete lahodnou kávu nebo skvělý drink, zóna je s obsluhou. Rezervace není nutná a prostor je určený pouze pro dospělé nad dospělým nad 21 let.
Oázu klidu Serenity si můžete užít na palubách Carnival Fascination, Ecstasy, Fantasy, Imagination, Sensation, Inspiration, Elation, Paradise, Freedom, Glory, Splendor, Dream, Magic.

 

Kurzy a semináře

Díky seminářům se můžete dále vzdělávat i během plavby. Dozvíte se něco zajímavého, nového a ještě se seznámíte se stejně zapálenými spolucestujícícmi. Kurzy a semináře jsou zpoplatněné, jejich konkrétní nabídku naleznete v palubních novinách. Vybírat můžete třeba:
> kurzy tance - hip hop, salsa aj.
> karaoke
> přednášky o zdravé výživě, efektivním spalování tuků, látkové výměně apod.
> pravidla, triky a otevřené hry poker a blackjack v kasinu
> strečink, jóga, pilates, aerobic

 

Obchody, kavárny, knihovna

Během plavby v mezinárodních vodách jsou otevřené bezcelní značkové obchody, kde můžete výhodně zakoupit značkové oblečení, hodinky, šperky, módní doplňky, parfémy a kosmetiku. Milým dárkem či suvenýrem z plavby jsou modely lodí a předměty s logem Carnival, jako třeba plážové tašky, osušky, trička, nafukovací hračky či plyšového maskota „Fun Ship Freedy“ .
Vychutnejte si voňavý šálek kávy v příjemném prostředí s hudbou nebo s úchvatným výhledem na moře či pevninu. Nabídka kávy mnoha druhů je doplněná o značkové minerálky i zákusky.
Knihovna s pohodlnými klubovkami je oázou klidu pro vaši četbu.
Na karetní souboj pozvěte své přátele do herního salonku, kde si lze zapůjčit i různé stolní hry.

 

Carnival knihovna


Carnival Inspiration, knihovna 

 

Aukce umění

Nechte se uvést zkušenými odborníky do světa výtvarného umění. Na lodích Carnival si vychutnáte umění ve výstavní a nákupní galerii, v nabídce jsou díla mnoha stylů a obrazy různých velikostí. Prodej obrazů probíhá systémem tiché aukce.

 

Carnival, obrazová galerie

 


Fotogalerie

Carnival Carnival knihovna Carnival Sensation, bazény Carnival Sensation, pohled na horní palubu Carnival, obchodní galerie Carnival, obrazová galerie