Plavby Carnival s CK Orbis Link - Zábava pro děti a mládež
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Zábava pro děti a mládež

Zábava pro děti a mládež

Plavby jsou vhodnou dovolenou i pro děti a mládež. Na palubách lodí jsou pro ně připravené široké možnosti zábavy od tobogánů po dětské párty či diskotéky. Díky osvědčeným aktivitám pod dozorem zkušených animátorů se plavba stane skvělým prázdninovým zážitkem.

Aquapark Carnival WaterWorks

Užívejte si slunce, spousty legrace i příjemného ochlazení během řádění na atrakcích aquaparku na palubách lodí Carnival. Dech se vám zatají ve vodním trychtýři Twister nebo DrainPipe, opravdu dlouhé svezení si užijete na 90 metrové skluzavce, která se klikatí přes 4 paluby. Rodinné závody probíhají na dvoudráhové skluzavce, na vítěze čeká pořádný kopec zmzliny!  

Vaše děti si zamilují i hřiště s vodními fontánami a brouzdališti. Malý zábavní park nabízejí paluby lodí Carnival Fantasy, Carnival Imagination, Carnival Sensation, Carnival Inspiration, Carnival Ecstasy a Carnival Fascination.

Atrakce aquaparku a zábavního vodníého parku jsou zahrnuté v ceně plavby.

 

Dětské kluby Camp Carnival

Aktivity ušité dětem na míru a hlídání dětí v jednom poskytují bezplatné kluby Camp Carnival. Herny jsou dobře vybavené a vyzdobené živými barvami a veselými obrázky. Aby byla zábava přiměřená a vaše děti si mohly najít nové kamarády, je Camp rozdělený do 3 věkových kategorií:
2 - 5 let
6 - 8 let
9 - 11 let

Zkušení pracovníci s odborným vzděláním provedou vaše děti skvělou zábavou, plnou milých překvapení. Tvořivé děti si užijí při různých výtvarných pracech, soutěživé děti si zasportují nebo se pobaví při společných hrách.
A jaké aktivity čekají například na vaše děti? Může to být malování prstovými barvami, vodovkami, malování na trička, obrázkové bingo, míčové hry, stolní tenis, večerní plavání, talentové show, dětské karaoke a další.
Děti také mohou společně obědvat či večeřet, kdy si vybírají ze speciálního dětského menu jídla, které milují.

 

Klub Circle "C"

Závaba pro větší děti ve věku 12 - 14 let je zaměřená na sociální kontakt a společné prožitky. Pořádají se talentové show, diskotéky, karaoke, sportovní soutěže a závody, společné pečení pizzy. V rámci klubu je také možné se vydat na výlet na pevninu, který je přizpůsobený zájmům dětí.

 

Club O2

Mládež ve věku 15 - 17 let se setkává ve vlastním salonku. V příjemném prostředí s nealko barem, pohodlným sezením a moderní taneční plochou lze hrát také nejnovější počítačové hry.

 

       Zábava pro děti na lodích Carnival, zdroj: You Tube, kanál Carnival

 

Aktivity pro děti a mládež za poplatek:

> Night Owls - noční dětská party
> Video Arcade - nejnovější videohry
> Beary Cuddly Workshop - plyšové hračky
> Cherry on Top - cukrárna s nebřeberným množstvím sladkostí
> Green Eggs and Ham Breakfast - veselá barevná snídaně, příplatek 5 USD
> Generation YSpa - speciální lázeňské ošetření pro mladé

 

Hlídání dětí (baby sitting)

Rodiče dětí mladších 11 let si mohou objednat chůvu, pokud si chtějí dopřát večer na lodi sami pro sebe. Hlídání dětí je možné objednat na dobu od 22 do 3 hodin ráno.
V přístavech je možné také objednat hlídání malých dětí do věku 2 let.
Více informací o hlídání dětí získáte na palubě lodi. Služba je zpoplatněná (cca 8 - 10 USD/hodina).