Plavby Carnival s CK Orbis Link - Typy kajut a jejich vybavení
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Typy kajut a jejich vybavení

Typy kajut a jejich vybavení

Pohodlné i útulné kajuty vnitřní, s oknem nebo balkónové poskytují příjemné ubytování během dovolené na moři. Nároční klienti si mohou vybírat z několika typů prostorných apartmá či kajut poblíž wellness areálu.

 

Všechny kajuty na lodích Carnival se sestávají z obytného prostoru s dostatkem úložných prostor, 2 lůžek, televizoru, telefonu, individuálně ovládané klimatizace, trezoru a minibaru (pouze na některých lodích či v některých kategoriích). Samozřejmou součástí je koupelna s WC a sprchovým koutem. Napětí zásuvek je 220 V, k dispozici je i fén (kromě lodí třídy Fantasy), koupací plášť, ručníky a osušky, mýdlo a plážová osuška.
Některé kajuty jsou upravené též pro vozíčkáře či osoby se ztíženou pohyblivostí.

 

Kajuta vnitřní

Nejekonomičtější varianta ubytování na lodi nabízí na cca 17 m² koupelnu s WC a Některé kajuty jsou vybavené až 2 sklopnými přistýlkami, a tak je tento typ kajuty vhodný také pro rodinu s dětmi.

 

Kajuta s oknem

Vybavení těchto kajut je stejné, jako u kajut vnitřních, avšak vychutnat si můžete výhled z hermeticky uzavřeného okna. Okno může být kulaté nebo větší obdélníkové. Velikost těchto kajut se pohybuje mezi 17 m² - 20 m². Přistýlky jsou v podobě sklopného lůžka či rozkládacího sofa.

 

Carnival - kajuta s oknem a přistýlkami

 

Kajuta s balkonem

Díky ubytování v kajutě s balkonem si užijete svoji dovolenou na moři naplno díky výhledům na moře či pevninu a možnosti posedět si v klidu vlastní kajuty a přitom být v přímém kontaktu se sluncem a příjemným mořským klimatem. Kajuty o velikosti cca 20 m² bývají vybavené navíc menší sedací soupravou, kterou lze rozložit na 1 - 2 přistýlky.
> Premium Vista Balcony: rohové s panoramatickým výhledem
> Premium Balcony: prostornější

 

Carnival, kajuta balkonová

 

Apartmá (suite) 

Více prostoru i komfortu poskytují apartmá, která jsou luxusní variantou dovolené na moři. Hosté apartmá mají nárok na přednostní odbavení při nalodění i vylodění. Vybírat je možné z těchto typů:

> Junior Suite: sedací souprava, možnost 1 přistýlky
> Ocean Suite: 23 - 31 m², sedací souprava, toaletka, vířivka (mimo lodí třídy Fantasia)
> Grand Suite: 37 - 40 m², oddělený obytný prostor, šatna, vířivka


 

Carnival suite

 

Kajuty a apartmá v lázeňském areálu Cloud 9 Spa

Pro milovníky relaxace a uvolnění v podobě wellness je ideální volbou kajuta s přímým vstupem do lázeňského areálu. Kajuty spa jsou dostupné ve všech typech, tedy vnitřní, s oknem i balkónové.

Kajuty s balkónem Spa jsou tím nejlepším předpokladem pro relaxační wellness dovolenou na palubě výletní lodi. Sekt na uvítanou, privátní přístup do lázeňského areálu, přednostní rezervace pro různá lázeňská ošetření, 2 fitness kursy, využití bazénku thalassoterapie a saunového areálu jsou benefity, které přispějí k dokonalému odpočinku. Samozřejmostí je pak doplňkové vybavení jako osušky, župan, pantofle a kosmetika v kajutě.

 

Plně nekuřácké luxusní kajuty Cloud 9 Spa se nabízejí na lodích Carnival Splendor, Dream, Magic, Sunshine , Breeze, Carnival Horizon.

 

Více detailnějších informací k apartmá Carnival

 

Carnival Spa kajuta

 

 

Kajuty a jejich vybavení se na jednotlivých lodích mírně liší, fotografie jsou pouze ilustrativní.  


Fotogalerie

Carnival Fantasy suite Carnival - kajuta s oknem a přistýlkami Carnival Spa kajuta Carnival suite Carnival, kajuta balkonová