Plavby Carnival s CK Orbis Link - Speciální restaurace a bary na lodích Carnival
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 288

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 516
Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Speciální restaurace a bary na lodích Carnival

Speciální restaurace a bary na lodích Carnival

Na většině lodí flotily Carnival naleznete stravovací zařízení a bary stejných konceptů. Díky tomu jsou dodržené standardy celé flotily a vy si můžete být jistí, že na každé lodi vám barman namíchá vždy stejně lahodný koktejl a nebo že burger bude na vždy skvěle šťavnatý a chutný.

 

Napříč celou flotilou více než 2 desítek lodí Carnival naleznete některá z těchto stravovacích a barových zařízení:

 

  • Guy's Burger Joint: bezplatné stravování u bazénu, jehož koncept byl vytvořený s řetězcem Guy Fieri z Food Network, který nabízí ručně přepravované hamburgery a čerstvé hranolky, ozdobí vaši porci. Menu bylo vytvořené na počest šéfkuchaře s kalifornskými kořeny a lásku k automobilové kultuře.

 

  • RedFrog Rum Bar: bar u bazénu, který nabízí typickou karibskou dovolenkovou atmosféru s osvěžujícími karibskými drinky s rumovým základem a pivem, včetně ThirstyFrog Red, což je nápoj značky, která patří Carnivalu.

 

  • BlueLaguna Cantina: mexická restaurace u bazénu je zahrnutá v konceptu standardní plné penze. Hosté si mohou vychutnat čerstvé originální mexické burritos a tacos s domácími tortillami a nejrůznějšími dresinky.

 

  • BlueLaguna Tequila Bar: venkovní bar, který v klidné mexické atmosféře nabízí piva a ledové drinky s tequilovým základem, ideální pro příjemný odpočinek u bazénu.

 

  • Cherry on Top: takzvané „Nejsladší místo na palubě". Cherry on Top je branou k radostem z požitků a mlsání. Nechte na svém jazyku rozplanout pestrobarevné výtvory cukrářů s nejrůznějšími druhy bonbonů, čokolád a sladkostí. Zcela jistě vás pobaví i  zábavné dárky, barevné oblečení a dlší neuvěřitelné nápady.

 

  • Alchemy Bar: koktejlový bar zařízený ve starším stylu, ideální místo pro hosty, kteří hledají unikátní zážitky se zkušenými barmany, kteří jim připraví speciální elixíry či vlastní koktejly na objednávku.

 

  • Bonsai Sushi Express: úspěch pevninských Bonsai Sushi restaurací dál vzniknout této "námořní pobočce", které připravuje celou řadu stejně chutných a výborných druhů sushi, sashimi a dalších lahůdek.

 

 

 

 

 


Fotogalerie

carnival jídlo