Plavby Carnival s CK Orbis Link - Sportování na plavbách Carnival
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Sportování na plavbách Carnival

Sportování na plavbách Carnival

Lodě Carnival jsou dobře připravené i pro vyznavače sportu a pohybu na čerstvém vzduchu. Na každé lodi naleznete dobře vybavené fitness a vyznačený okruh pro jogging na horníotevřené palubě. Na nových lodích se však můžete těšit i na lanové centrum s úžasným výhledem na moře.

I na plavbách loděmi Carnival si můžete udržovat svoji kondici a zasportovat si každý den. Kromě bazénů a fitness centra můžete na palubách Carnival objevit i další sportovní aktivity.
Pokud je sportování a pohyb vaší životní filosofií, zvolte pro svoji dovolenou na moři nejmodernější lodě Carnival Breeze, Carnival Magic a Carnival Sunshine, na nich jsou možnosti sportování největší.

 

Sportování Carnival

          Fitness na lodích Carnival

 

Fitness centrum

Na všech lodích Carnival naleznete dobře vybavená fitness centra s běhacími pásy, rotopedy a různými posilovacími stroji. Proškolený personál vám ochotně poradí s jejich nastavením a vysvětlí způsob užívání. Zdarma je možné se přihlásit na různé kurzy fitness, je však možné zaplatit si speciální cvičební program s trenérem.
Na výukových kurzech jako jóga, pilates, strečing, kick-box, aerobic, powerwalk, bodywalk apod. se vybírá poplatek.
Poznámka: Do fitness centra není povolen přístup dětem do 12 let, mládež mezi 12. a 18. rokem musí přijít v doprovodu dospělé osoby.

 

Jogging, nordic walking na horní palubě

Vůně moře a svěží větřík vás budou doprovázet při vašem ranním běhu po vyznačeném pásu na horní palubě. Svoji porci zdravého pohybu si můžete naordinovat sami podle svých zvyklostí, zúčastnit se však můžete i kurzu běhání. Jogging track je pochopitelně možné využít i pro zdravotní chůzi.

 

Bazény, skluzavky a vodní parky WaterWorks

Na všech lodích Carnival jsou bazény a vodní atrakce. Délka bazénu sice neumožňuje tréninkové plavání, ale i tak je bazén příjemným místem relaxace unavených svalů a uvolňujících cviků. Při řádění na tobogánech a dalších vodních atrakcích si pohyb užijete plnými doušky.

 

Minigolf

Na horních otevřených palubách lodí Carnival naleznete hřiště pro minigolf, skvělou zábavu pro děti i dospělé.

 

Multifunkční hřiště

Na horních palubách většiny lodí Carnival naleznete multifunkční sportovní hřiště na volleybal, basketball a další sportovní aktivity. Vyzvěte své přátele na přátelský zápas. Vítězovi pak připijete skvělým drinkem u pool baru. Vyzkoušet můžete i méně známý dodgeball.

 

Carnival Sunshine

           Carnival Sunshine, SportSquare a WaterWorks

 

SportSquare 

Velké sportoviště s mnoha možnosti, na čerstvém mořském vzduchu a s nádhernými výhledy na oceán! Šlapání na rotopedu nebo běhání pak jde samo! Skvělou zábavu si užijete při stolním fotbalu, ping pongu, nad kulečníkem, pořádně se zapotíte u boxovacích pytlů.
Toto velkolepě řešené sportoviště naleznete na lodích Carnival Breeze, Carnival Magic a Carnival Sunshine.

 

Lanové centrum SkyCourse

Trénink rovnováhy a obratnosti a skvělý adrenalinový zážitek s velkolepým výhledem na moře představují atrakce lanového centra. Bezpečně upnuti do sedáku si mohou otestovat svoji odvahu dospělí i děti.
Lanové centrum s mnoha disciplínami je na lodích na lodích Carnival Breeze, Carnival Magic a Carnival Sunshine.

 

Sportovní aktivity na pevnině

Společnost Carnival nabíbízí nepřeberné možnosti sportování během fakultativních výletů na pevninu v jednotlivých přístavech na trase plavby. Těšit se můžete na mořské kajaky, potápění a šnorchlování, yachting, parasailing, vyjížďky na koních, pěší túry různé výkonostní skupiny i cyklovýlety. Milovníci adrenalinu se mohou těšit na slaňování vodopádů, visuté lávky v korunách stromů, závěsné visuté lanovky ZipLine. Nejširší nabídka sportovních aktivit je připravená v oblasti Karibiku, v dalších destinací se nabídka vždy řídí klimatickými podmínkami, a tak na Aljašce se třeba můžete těšit na rafty či čtyřkolky.
Více: Fakultativní výlety

 

 

Video z lanového centra a SkySquare na lodi Carnival Breeze:

 

 Zdroj: You Tube, kanál Carnival

 

Poznámka: sportovní vybavení se mohou na jednotlivých lodích lišit.


Fotogalerie

Carnival sport Carnival minigolf Carnival Skycourse Carnival sportoviště Carnival Sunshine Carnival Sunshine, fitness