Plavby Carnival s CK Orbis Link - Večerní zábava na lodích Carnival
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Večerní zábava na lodích Carnival

Večerní zábava na lodích Carnival

Na lodích Carnival není nikdy nuda. Celodenní zábava vrcholí velkolepými večerními představeními ve stylu Las Vegas nebo v barech, kasinu či na diskotéce. Svůj styl si zde nalezne host každého věku i založení.

Bary a salonky

Během plavby carnival si můžete užít každý večer při zábavě ve velkoměstském stylu. Každý bar na palubě je něčím ojedinělý a každý host si vždy vybere, kde si vychutná svůj drink. Sportovní fanoušci jistě zamíří do EA SPORTS Baru s velkoplošnými obrazovkami, přenášejíci sportovní události z celého světa. Veselá nálada panuje i v Piano Bar. Oblíbené koktejly i barmanské novinky ochutnáte v barech kolem bazénů. Milovníci komornější atmosféry najdou na lodi i bary s poslechovou hudbou více žánrů.

 

Kasino

Vyzkoušejte své hráčské štěstí. Ať jste zkušení hráči či úplní laici, v kasinu zažijete vždy lechtavé napjětí a napínavou zábavu. Poker, ruleta blackjack, výherní auútomaty důkladně prověří vaši štěstěnu a možná i provětrají vaši peněženku! 

   

Události na lodích Carnival

Na palubách se stále něco děje, nuda tu nemá prostor! Během plavby zažijete několik fantastických událostí, které vás vtáhnou do společenského života na lodi:
> Mexican Fiesta
> Sailway Party: námořnická party s pasováním nováčků na "mořeplavce"
> Caribbean Beach Party: karibské rytmy a skvělé koktejly
> BlueIguana´s Mexican Fiesta: party s mexickou tequilou a chlazeným pivem
> Groove for St. Jude (rytmy pro nemocnici St. Jude), charitativní taneční party, dárcovské vstupné 10 USD

 

Divadelní představení

Skvělá show ve stylu Las Vegas je k vidění každý večer v lodním divadle. Talentovaní zpěváci, muzikanti a tanečníci oděni do extravagantních kostýmů předvádějí zajímavá čísla a vydávají ze sebe to nejlepší. Tato skvělá jevištní podívaná je již zahrnutá v ceně vaší plavby a tak si můžete užít jedinečnou zábavu, jakobyste šli na prestižní představení na pevnině, zcela zdarma.


Carnival show

 

 

Punchliner Comedy Club

Bláznivá komediální show, při které se nepřestanete smát! Show je spojená se jménem slavného amerického televizního komika Georga Lopeze.

 

DJ IRIE

Tento discodžokej vás pořádně rozparádí a noc na lodi Carnival bude žhavější než kdykoliv předtím. Kromě divoké diskotéky se můžete také přihlásit na "DJ IRIE's Spin'iversity", program, který ve vás odhalí skryté vlohy namíchat tu nejlepší hudbu pro vaši party.

 

Carnival LIVE

Koncerty slavných kapel a zpěváků živě na lodích Carnival! Umělci koncertují v přístavu nebo nastoupí na loď a vystupují na její palubě. Je to skvělá příležitost k setkání se svými fanoušky. Přehled plánovaných živých koncertů pro následující období zjistíte přímo ze stránek Carnival: Carnival LIVE! 
(Poznámka: koncerty jsou zpoplatněné)

 

Letní kino Dive-in movies

Milujete uvolněnou atmosféru letního kina? Usaďte se pod hvězdnou oblohu na horní palubu lodi před velkoplošnou obrazovku, vybavte se pořádným balením pop cornu a vychutnejte si skvělé filmy. Na programu bývají komedie, akční i dobrodružné filmy.

 

Další možnosti zábavy

> karaoke
> týmové hry Hasbro
> talenové show
> party v nočním klubu
> Carnival´s Seaside Theatre, velkoplošná obrazovka s celodenním promítáním
> kino 3D Thrill Theater (za poplatek)

 

 

Video: Zábava na lodích Carnival:jak se připravuje program

 

Video: komediální klub Punchliner

 

 

Zdroj videí: You Tube, kanál Carnival


Fotogalerie

Carnival show