Plavby Carnival s CK Orbis Link - Wellness na plavbách Carnival
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Carnival Na palubě Carnival Wellness na plavbách Carnival

Wellness na plavbách Carnival

Plavbu je skvělé propojit s dokonalou relaxací a hýčkajícími procedurami v areálech wellness nebo v lázních na moři Cloud 9 Spa. Masáže, léčivé zábaly, omlazovací kůry a služby salonu krásy podtrhnou váš prožitek z dovolené na moři.

 

Fitness centra

Na plavbě lodí Carnival si nemusíte odříkat své porce tělesných aktivit. Na všech lodích flotily naleznete dobře vybavení posilovny a proškolený personál. Kromě individuálního cvičení se můžete účastnit různých bezplatných kurzů fitness. Specializované výukové kurzy jako třeba pilates, jóga, strečing, kickbox, power walk, body walk, aerobic apod. jsou za poplatek. Rovněž si můžete nechat vytvořit vlastní tréninkový plán. 
Používání posilovny je bezplatné a je určené především pro dospělé, děti mezi 12 - 16 lety musí být doprovázené dospělou osobou.

 

Sky Fitness 

Posilovnu pod širým nebem s krásnými výhledy na pevninu nebo širé moře naleznete pouze na nejnovějších lodích Carnival. K dispozici jsou například stepery, boxovací pytle či rotopedy. Použití je bezplatné a zařízení je určené pro osoby starší 18 let. Více o sportování na lodích Carnival...

 

Salon krásy

Na všech lodí flotily Carnival naleznete salony krásy, díky kterým se budete cíti na své dovolené naprosto skvěle. Salony krásy nabízejí tyto služby:

> dámské a pánské kadeřnictví
> kosmetické ošetření obličeje
> speciální ošetření pro teenagery
> holičství
> líčení a styling
> speciální služby jako bělení zubů, akupunktura, aplikace botoxu apod.

   Ceníky služeb jsou dostupné v kajutě, na informačních letácích v recepci nebo přímo v salonu.

 

Wellness areál Spa Carnival

Areál Spa Carnival je místem, kde necháte všechny starosti a stres stranou a necháte se hýčkat. Vybrat si můžete klasická ošetření v podobě masáží, zábalů či peelingů, příjemného prohřátí svalů se vám dostane v páře nebo klasické sauně, svaly se dokonale uvolní ve vířivce.

 Carnival spa

 

Luxusní wellness Cloud 9 Spa

Na lodích Carnival Splendor, Magic, Dream a Breeze vás očekává zcela mimořádný zážitek v podobě lázeňského areálu Cloud 9 Spa na ploše 3 700 m2. Součástí areálu jsou masážní místnosti, termální kabiny, prostory pro thalassoterapii a odpočinkové zóny. K areálu těsně přiléhají také speciální kajuty a apartmá kategorie Cloud 9 Spa, které mají vstup do prostor areálu již zahrnutý v ceně. 
Hosté, ubytovaní v klasických kajutách, platí vstupné ve výši cca 20 USD. Detailní informace a ceny jsou k dispozici na palubě lodi.Součástí wellness areálu Cloud 9 Spa je:

> Thalassoteraphy Pool: 33° teplá a ionizovaná mořská voda, masážní proudy a trysky  
> Thermal: kabiny se speciálním terapeutickým účinkem
> Laconium: finská sauna a ochlazovací sprchy a bazénky
> Tepidarium: suchý horký vzduch o teplotě 38°C
> Turecká lázeň: parní kabina s teplotou 40-50°C, očistné procedury mýdlovou pěnou
> Aromaterapie: inhalace léčivých aromat (eukalyptus, levandule aj.) v parní kabině o teplotě 40-50°C
> Rasul: procedura s léčivým bahnem

   Výše uvedené procedury jsou zpoplatněné, aktuální ceník obdržíte na lodi.

 

Cloud 9

 

 Fotogalerie: Spa Carnival, zdroj Carnival Cruises

 

 


Fotogalerie

wellness carnival Carnival Splendor, thalassoterapie Odpočinková zóna Cloud 9 Sauna, Spa Carnival Spa na Carnival Splendor VIP masáže pro 2, Carnival